Доставка і оплата замовлень в інтернет-магазині Coffee-Story
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.
0
0
0
  • 0 товар на суму 0 грн
Оформити замовлення

Оплата і доставка

 

Обсмажування та доставка

Раді вітати вас на цій технічній, але страх якій інформативній сторінці! Сюди доходять тільки ті, хто найбільше цікавиться та ті, хто втомився чекати на своє замовлення й, нарешті, зважився ознайомитися з умовами його доставки.

Отже, почнемо з азів та продовжимо по порядку:

 

1.  Ми обсмажуємо каву під замовлення.

Так, на складі в нас купа зеленої кави, отриманої з різних куточків світу у місто Дніпро. Мішки снують на вхід і вихід, і стоїть густий приємний аромат. Але ми не смажимо її абияк 24/7. Так як ми дуже-дуже сильно-пресильно хочемо, щоб смак вам подобався просто до рівня «ах, мій Господь бог Заратустра!» при кожному ковтку, ми обсмажуємо:

     2 рази на тиждень (Вт та Чт) – всі сорти, крім супер-рідкісних та елітних;

     супер-рідкісні та елітні смажимо під кожне конкретне замовлення до обраного клієнтом рівня (від найсвітлішого до найтемнішого).

За вашим запитом, ми також можемо змолоти чи відправити в зернах. Якщо ви жах як бажаєте отримати мелену каву, то величезне до вас прохання – вказувати це в деталях замовлення разом зі ступенем помелу (так як ви напевно вже читали в нашому блозі чи деінде, що кожен спосіб заварювання вимагає свого ступеню помелу, від грубого до найфайнішого).

 

2.  Ми поставляємо.

  • Новою Поштою Україною. Способи оплати: передоплата чи післяплата (оплата через систему Нової Пошти). Дана компанія-постачальник розкинула свої широкі та довгі щупальця всією Україною, в містах та селах. Тому якщо вас цікавить, де й як відправити чи отримати, як швидко доставлятимуть, чи яка комісія у НП за накладений платіж – можливо, вам буде корисним їх офіційний сайт https://novaposhta.ua/. Відправляємо за наш рахунок при замовленні від 1000 грн. На меншу суму – згідно з тарифами НП.
  • Кур’єром у Дніпрі. При замовленні від 500 грн. В цьому варіанті ми працюємо так: звичайні сорти – за передоплатою чи з оплатою кур’єру на руки. Рідкісні та елітні – тільки з повною передоплатою.
  • Будь-яким доставщиком Україною чи у Дніпрі. За умови повної передоплати за будь-який тип сорту. За наш рахунок у Дніпрі – при замовленні від 500 грн. За наш рахунок Україною – при замовленні від 1000 грн.

Тепер що стосується конкретних цін на все:

1.   Обсмажування та помел – завжди безкоштовно.

2.   Платна доставка кур’єром у Дніпрі – 70 грн.

3.   Платна доставка службами – згідно з тарифами на їх сайтах.

Як оплатити?

·       На карту Приватбанку

·       На рахунок в Приватбанку

·       Післяплатою

·       Кур’єру в руки готівкою.

 

Залишилися питання, ви бажаєте надати зворотний зв’язок чи готові зробити замовлення? Тоді телефонуйте нам за номером +38 (068) 48-27-286, пишіть на e-mail або користуйтеся опцією замовлення на сайті.

Ми завжди раді вам!