Кава Арабiка(Моносорт) Сальвадор Черро Гіганте
- Обсмажуємо кожен день
- Гарантія якості кави
- Обсмажуємо кожен день
- Гарантія якості кави
Новою Поштою по Україні - тарифами перевізника
Безкоштовна доставка при замовленні від 1200 грн
При отриманні кур'єром в руки
При отриманні на Новій Пошті
На сайті при оформленні
При післяплаті мінімальне замовлення від 399 грн. Якщо замовлення менше, оправлення здійснюється після 100% оплати.
Ця кава найкраще виражає себе з обсмажуванням під еспресо. Назва «Черро Гіганте» перекладається як «Гігантські Ягоди». Хоча це маркетинговий прийом, а не дійсний розмір ягід, які цілком звичайні як для арабіки.
Оцінка органолептичних якостей даної кави у балах — 85,25. Тобто, стабільний смак, гарна якість. У тропічно-фруктовому солодкому букеті виокремлюються в основному ягідні смаки: лохина, ожина, аґрус. Післясмак — тривалий. Тіло — повне, огортаюче. Низько виражена гіркота плюс гарна солодкість та кислотність.
Про спосіб приготування та зберігання
Ми рекомендуємо готувати цю каву альтернативними способами — у турці, френч-пресі, краплинній кавоварці, методом пуровер чи просто у чашці. Докладніше про різні способи приготування читайте у наших статтях.
Зберігати каву в зернах ми рекомендуємо в кухонній шафі при температурі до +25 градусів, уникаючи попадання повітря, тепла і світла, чи в морозильнику при температурі не нижче -18 градусів, у щільно закритій упаковці, не виймаючи, не більше 2 місяців.
Нагадуємо, що після помелу кави свіжість зникає ще швидше: не за дні, а за хвилини. Тому молоти каву бажано завжди безпосередньо перед приготуванням.