Доставка і оплата замовлень в інтернет-магазині Coffee-Story
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Оплата і доставка

Обсмажування, оплата і доставка

Ради вітати вас на цій технічній, але страшенно інформативній сторінці! Сюди доходять лише ті, хто втомився чекати на своє замовлення і, нарешті, наважився ознайомитися з умовами його доставки.

Отже, почнемо з азів і продовжимо по порядку:

1. Ми обсмажуємо каву на замовлення.

Так, на складі у нас купа зеленої кави, отриманої з різних куточків світу до міста Дніпро. Мішки снують на вхід та вихід, і стоїть густий приємний аромат. Але ми не смажимо його аби як 24/7. Тому що ми дуже сильно хочемо, щоб смак вам подобався просто до рівня «ах, мій господь бог Заратустра!» при кожному ковтку ми обсмажуємо:

 • 2 рази на тиждень (Вт та Чт) – всі сорти, крім супер-рідких та елітних;
 • супер-рідкісні та елітні смажимо під кожне конкретне замовлення до обраного клієнтом рівня (від найсвітлішого до найтемнішого).

На ваш запит, також можемо помолоти або відправити в зернах. Якщо ви жах як хочете отримати мелений, то величезне до вас прохання - вказувати це в деталях замовлення разом зі ступенем подрібнення (оскільки ви напевно вже читали в нашому блозі або де-небудь ще, що кожен спосіб заварювання вимагає свого ступеня помелу, від грубої до найдрібнішої).

2. Ми постачаємо.

 • Новою Поштою по Україні. Способи оплати: передплата або післяплата (оплата через систему Нової Пошти). Дана компанія-доставник розкинула свої широкі та довгі щупальця по всій Україні, у містах та селах. Тому якщо вас цікавить, де відправити або отримати, як швидко доставлять, або яка комісія у НП за накладений платіж – можливо, вам буде корисним їхній офіційний сайт https://novaposhta.ua/. Надсилаємо за наш рахунок при замовленні від 1000 грн. На меншу суму – згідно з тарифами НП.
 • Кур'єром по місту Дніпро. При замовленні від 500 грн. У цьому варіанті ми працюємо так: звичайні сорти з передоплати або з оплатою кур'єру на руки. Рідкісні та елітні – тільки з повною передоплатою.
 • Будь-яким доставником по Україні чи Дніпру. За повної передоплати за будь-який тип сорту. За наш рахунок по Дніпру – при замовленні від 500 грн. За наш рахунок по Україні – при замовленні від 1200 грн.

Тепер щодо конкретних цін на все:

 1. Обсмажування та помел – завжди безкоштовно.
 2. Платна доставка кур'єром по м. Дніпро – 70 грн.
 3. Платна доставка службами – згідно з тарифами на їхніх сайтах.

Як сплатити?

 • На картку МОНОбанку
 • На сайті через платіжну систему wayforpay 
 • Накладним платежем 
 • Кур'єру в руки готівкою (тичасовo не працює).

У вас залишилися питання, чи ви хочете дати зворотний зв'язок або ви готові зробити замовлення? Тоді дзвоніть нам за номером +38 (068) 48-27-286, пишіть на e-mail або користуйтесь опцією замовлення на сайті.

Ми завжди раді вам!