Як виглядатиме Українська перемога над рашизмом
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Як виглядатиме Українська перемога над рашизмом

Курт Волкер, бравий козаченько, який працює наразі Американським дипломатом, каже, що в його розумінні Українська перемога виглядатиме так: «Я зможу вільно приїхати в український Донецьк, сісти в кафе, замовити там каву та поговорити з місцевими (вже вільними) людьми, розуміючи, що вони всі та їхнє місто є частиною України».

Відразу обмовимося: ми не граємо у військових експертів і мало знаємо про глобальну політику. Але ми знаємо про каву все і ще трохи, тому ми постаралися припустити, враховуючи кавовий контекст, як виглядатиме перемога Української армії над рашизмом, раковою пухлиною сучасного світу, на потворній поверхні якої сидить старий лисий бункерний прищ путлер.

 Що говорять та роблять у світі

Одна з багатьох матерів України, яка залишилася тут, навіть незважаючи на обстріли, говорить у Твітері: «Морозний ранок. Читаю новини. Тримаю чашку «військової кави» у своїй руці. Почуваюся, немов у «Дні Бабака» — останньому фільмі, який я переглянула у «минулому» житті». У відповідь на її твіт, сотні людей звідусіль надсилають свої фотографії «мирної кави», включаючи купажі арабіки та робусти в їхніх руках, даруючи надію на швидке вирішення безглуздого конфлікту, нагадуючи про те, що кава — це напій надії та миру у 21 столітті. І неважливо, чи це кава з бочки чи елітні сорти.

У США власник місцевої кав’ярні винайшов кавовий напій у кольорах прапору України. Він готується з олії для печива, ірисового сиропу, солодкого молочного сиропу, синього порошку квітки «Горох метелика» та жовтого порошку куркуми. Прибуток від напою передається до фонду допомоги дітям Українських біженців.

Курт Волкер, бравий козаченько, який працює наразі Американським дипломатом, каже, що в його розумінні Українська перемога виглядатиме так: «Я зможу вільно приїхати в український Донецьк, сісти в кафе, замовити там каву та поговорити з місцевими (вже вільними) людьми, розуміючи, що вони всі та їхнє місто є частиною України». Ми б додали від себе: на молочній піні його напою з обсмажуванням під молоко має гордо височіти неповторний у своїй силі Український герб!

 

Національна боротьба за свободу

В одному з найпотужніших фільмів сучасності «Голодні Ігри» головна героїня Сойка-Пересмішниця заспівала пісню, яка стала символом народної визвольної боротьби: «Дерево Шибеника» (Hanging Tree). А жестом, який згуртував тисячі, став жест із піднятої догори руки з трьома пальцями. В Україні такою піснею є “russian warship go fuck yourself”, а жест – середній палець, що піднімається вгору слідом за тонучим кораблем.

Як можна перемогти країну, де національними символами перемоги стають ті, що вийшли з народу, підхоплені мільйонами Українців та людей по всьому світові? На противагу рашистським Z та V, які були скопійовані у нацистів та просуваються централізовано та насильно, як символ смерті недо-країни, саме існування якої будується на смертях сотень мільйонів. Відчуваєте контраст між ріденькими проплаченими про-мілітаристськими мітингами в московії, де люди, які розходяться з мітингів, викидають прапори на смітник та прагнуть додому, щоб напоїти горілкою свого 5-річного сина, та між Україною, де в працюючих кав’ярнях, на додаток до безкоштовної посмішки бариста, ви можете замовити печиво «Ветерано» чи каву «Українато», задонатив при купівлі арабіки до скарбнички, з якої той же бариста після роботи повезе гроші волонтерам, які допомагають фронту за просто так, безкоштовно?

 

Як може виглядати перемога

1. Після того, як у найближчі тижні половина армії рашистів, що ще залишилася, буде з’їдена під Маріуполем, Харковом та Ізюмом (поступово, немов палка салямі, як влучно сказав Арестович), їх залишки поженуться ЗСУ за периметр ОРДЛО. Після входу туди нашої армії Донецьк та решта тимчасово непідконтрольних територій будуть повернуті до лона України протягом тижня-двох.

2. До зруйнованих великих міст України, відбитих у противника, заїдуть інженерні війська, ДСНС з волонтерами й там одразу ж почнеться розбирання зруйнованих будівель, розчищення вулиць, розмінування територій та відкриття бізнесу. Неодмінно одними з перших у таких містах — після пунктів гум. допомоги – відкриються кав’ярні та закусочні, щоб нагодувати людей, коли постачання продуктів першої необхідності буде налагоджене.

3. Далі війська України з їхніми Нептунами жодним чином не будуть причетні до того, що потонуть ще кілька рашистських кораблів у Чорному Морі — адже ті випадково натраплять на свої ж міни, що плавають у морі, здійснивши «різке негативне зростання чисельності» своїх команд та «вертикальне переміщення» відносно ватерлінії.

4. Всюдисущий Ілон Маск з його гидкою для рашистів геніальністю своїми супутниками Starlink, які несподівано виявляться ще й військовими, завдасть лазерних ударів по військових об’єктах московії, наприклад, сюди: 69°26'11.5"N 32°25'02.3"E. Чи сюди: 55°53'21.3"N 38°03'27.5"E. Ну або в одне з тисячі інших місць у русляндії, які тепер відкриті на Google мапах абсолютно для всього світу у чудовій роздільній здатності, та які може сьогодні знайти абсолютно кожен. Але, звичайно, сам Ілон взагалі нічого не знатиме про це — так й буде написано в його комюніке.

5. Фантастично круті хлопці з Anonymous можуть випадково увійти до командних пунктів пуску ракет московії, щоб надіслати парочку до цікавих місць, як-от у 62.11170423360026, 126.82300453439235; 61.544895132142926, 71.18364043660432 чи 61.470554605580354, 70.40259534631126. В результаті відбудеться несподіваний «хлопок» і рівень місцевого генералітету «вийде на плато». Але, звичайно ж, Anonymous ніяк не причетні до цієї події, яка тільки випадково буде збігатися з датою 12 липня – першою атакою Anonymous як угруповання у 2006, яку можна вважати датою їх офіційного формування.

6. Бункерний прищ буде вбитий своєю ж манікюрницею, яка завдасть йому 37 поранень у шию та груди. Через день їй офіційно дадуть звання Героя України, подарують віллу в Маямі та 4 мільярди доларів, які вона несподівано виграє в лотереї Powerball, де за день до розіграшу підняли головний приз якраз до цієї суми. Її вілла буде прикрашена кавоваркою для кави в зернах з українським гербом, яку їй привезе особисто Володимир Зеленський, котрий якраз буде з офіційним візитом у США, де підпише папери про передачу конфіскованих рашистських грошей до держскарбниці України.

 

Замість післямови

Українка за чашкою арабіки ділиться спогадом:

«Згадала феноменальну жінку, яку я зустріла сьогодні. Вона розповіла мені, що у чоловіка її подруги був день народження. Я спитала, що вона йому подарувала.

Та відповідає: «Заспокійливе».

«О Боже! Це через війну?»

«Ні, через мене».

Поки наші Українські жінки жартують, залишаються життєрадісними та пустотливими — нас не перемогти нікому. Тому що ми завжди були волелюбними, хоробрими та… феноменальними! І, звичайно ж, ми усі насолоджуємось чудовою фермерською кавою, купленою в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua.

Все буде Україна! Всё будет Украина! All things Ukraine!