Кава з коньяком: користь, шкода, рецепти
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Кава з коньяком: користь, шкода, рецепти

Змішування алкоголю з кавою — це тривала традиція людства. Змішують з кавою як міцний алкоголь, так і деякі сорти вина та навіть пива. Важко знайти такий міцний алкоголь, який би зовсім не поєднувався з кавою. У цій статті ми розглянемо один із найпопулярніших варіантів — кава з коньяком.

Достеменно невідомо, хто першим зважився на те, щоб змішати обидва напої, але ми гадаємо, що як тільки кава стала відома на небосхилі історії людства, так і не минуло кілька років до того моменту, як такий експеримент був кимось поставлений. Все через властивий людині потяг до експериментування, завдяки якому, власне, наш сучасний світ і існує з усіма його технологіями та наукою, основою яких якраз є експерименти. Ось вам для прикладу кумедний факт, який не відноситься до кави: не минуло і двох місяців з моменту винаходу камери, яка робить фотографії, як люди почали робити знімки ХХХ-контенту. А посміхатися на фото стало нормою лише через століття. Можливо, тому, що всі люди за своєю природою відрізняються цікавістю, проте не всі з них люблять посміхатися? :)

 

Користь поєднання коньяку з кавою

Користь для здоров’я людини від поєднання органічної кави чи фермерської кави гарної якості з коньяком не менш хорошої якості в наступному:

• можна швидше та якісніше розслабитися після важкого робочого дня;

• сприяє кращій соціалізації у компанії (на відпочинку, вечірці, прийомі);

• ефективно піднімає настрій;

• покращує концентрацію, що особливо важливо перед складними зустрічами та завданнями;

• має зігріваючий ефект.

 

Втім, це все стосується не більше ніж 1-2 порцій такої суміші, у кожній з яких міститься не більше 50 мл коньяку. При перевищенні цих значень коньяк діє банально сп’яняючи, несучи з собою всі негативні ефекти алкогольного сп’яніння.

 

Шкода напою

Насамперед, відзначимо потенційну шкоду для смаку самого напою при додаванні до нього міцного алкоголю з коньячними спиртами. Будь-який коньяк — це сильний за смаком і ароматом самостійний напій, який зруйнує тонкі ексклюзивні ноти елітних сортів кави. Він може поєднуватися з таким різновидом кави, як кава з бочки, тільки якщо конкретне кавове зерно було настояне в бочці з-під коньяку. Будь-які інші напої, в ємностях яких було виготовлено настоювання (пиво, вино, ром, віскі й т. ін.) — це суттєвий мінус у загальний смак. Найкраще буде купити каву в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua більш стандартних варіацій, аромати та смаки яких не будуть знищені силою коньячних спиртів. Зважаючи на це, вам підійде звичайна арабіка, преміальна робуста, а також купажі арабіки та робусти, але тільки в тому випадку, якщо остання буде преміальною, щоб якість вихідної сировини дала відмінний, а не середньостатистичний смак.

Що стосується здоров’я, то комбінація кави та коньяку має той самий результат, що й кожен із напоїв окремо. Не відбувається посилення чи послаблення їх якостей, крім одного пункту: коньяк розширює судини, а кава — звужує, й протиборчий ефект від коньяку і кави може надати людині погане самопочуття. Особливо якщо людина страждає на захворювання серця, судин чи легень.

Так, поєднання цих напоїв протипоказано:

• вагітним (як й будь-який алкоголь чи дози кави, що перевищують 1 чашку на добу);

• гіпертонікам;

• тим, у кого проблеми із ШКТ, виразки;

• людям, які мають проблеми з нирками, печінкою, корою надниркових залоз;

• тим, у кого професія пов’язана з необхідністю підвищеної концентрації (кава стимулює, проте алкоголь притуплює стимули та почуття адекватного сприйняття реальності): водіям, операторам машин та механізмів тощо;

• тим, у кого є схильність до частих та сильних змін настрою, оскільки може призводити до підвищеної агресії, запальності, дратівливості;

• тим, хто страждає на діабет, мігрені, має надмірну масу тіла.

 

Рецепти кави з коньяком

Перш ніж прочитати рецепти нижче, ви повинні усвідомлювати, що коньячні спирти дуже леткі, й їх легко випарувати надлишковим впливом тепла при приготуванні. Тому якщо ви не хочете цього, то не варіть коньяк на вогні разом із кавою. Краще додайте приготовлену каву до коньяку чи подавайте її окремо.

Врахуйте також, що молоко чи вершки не варто додавати до жодного напою на основі кави та коньяку, як й будь-якого іншого міцного алкоголю.

 

Класичний рецепт

Візьміть каву з обсмажуванням під еспресо чи з обсмажуванням під молоко та заваріть у турці, як ви робите зазвичай (8-12 г кави на 100 мл води) чи в гейзерній кавоварці (за обсягом фільтра-сітки, середньої частини вашої кавоварки). Візьміть також цукор за смаком та 30-50 мл коньяку на 1 порцію готового напою.

На дно судини покладіть цукор, влийте коньяк й зверху залийте каву.

Рецепт не передбачає розмішування цукру, як й напою, щоб зберегти аромат. Також не треба додавати спеції.

 

По-французьки

Інгредієнти ті самі, що й у попередньому рецепті, але кава (з цукром чи без) подається в одній посудині, а коньяк — в іншій. Їх п’ють по черзі, смакуючи ноти кожного напою, що, як вважається, посилюють та підкреслюють одні одну в цьому випадку сильніше, ніж якщо будуть змішані.

 

По-віденськи

Разом з кавою, водою, цукром-рафінадом (1-2 кубики) та коньяком, вам знадобляться спеції: 10 г апельсинової цедри, 5 г лимонної цедри, пів палочки кориці чи мелена кориця аналогічного об’єму (половина ч.л.), 2 бутони сушеної гвоздики.

Для приготування заварюєте еспресо з кави в зернах чи каву в гейзері. Берете товстостінний посуд (чашку чи склянку), кладете туди рафінад з прянощами і заливаєте їх алкоголем. Потім підпалюєте і даєте прогоріти секунд 10-15. За цей час цукор повністю чи частково розплавиться. Гарячу каву влийте до рідини, яка горить; при цьому вона перестане горіти. Якщо ви не хочете спецій у своїй чашці, то відфільтруйте напій через ситечко чи паперовий фільтр для кави (останній, правда, забере частину смаку та аромату всіх складових напою, тому краще все ж таки використовувати дрібне ситечко).