Як очистити кавоварку від накипу
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Як очистити кавоварку від накипу

Згідно з інструкціями виробників кавомашин, їх потрібно періодично очищати від накипу.

Для кожної кавоварки існують свої рекомендації щодо того, як часто це слід робити, але «усередненими» рекомендаціями вважаються такі:

• кожні 250 чашок кави;

• чи приблизно 1 раз на квартал (3 місяці) — залежно від того, що настане швидше.

Розглянемо детальніше, що таке накип, як він утворюється, та чому він є негативним фактором для роботи не тільки кавомашини, але й будь-якого іншого нагрівального обладнання.

 

Що таке накип та як він утворюється?

Накип — це тверді відкладення, які складаються з солей, здатних випадати в осад при кип’ятінні та нагріванні води, яка містить небажані домішки, та формуючих стійку плівку на стінках ємностей обладнання. Існують три основні різновиди накипу:

• солі магнію та кальцію (збірна назва «карбонатні відкладення»);

• сульфати кальцію (звані сульфатними відкладеннями);

• та крем’янисті сполуки таких металів як алюміній, залізо та магній, зі сполуками кальцію (збірна назва «силікатні відкладення»).

 

На практиці, у побутовій та комерційній техніці найчастіше зустрічаються карбонатні відкладення, а процес їх очищення називається декальсифікація, декальцинація або, без хитромудрих слів, «очищення від накипу».

 

Чому накип шкідливий

Причин, з яких ніхто з нас не хоче утворення таких відкладень на стінках обладнання, декілька:

1. Зниження теплообміну між водою (чи іншою рідиною) та нагрівальним елементом. Коли останній покритий шаром накипу, він гірше нагріває воду. Через це час для доведення до кипіння збільшується, адже теплопровідність накипу в десятки, а то й сотні разів гірша, ніж у металу.

2. Крім того, нагрівальний елемент споживає більше потужності, намагаючись нагріти рідину за одиницю часу так само ефективно, як й раніше. Внаслідок цього він може нагріватися сильніше, ніж передбачено його технічними характеристиками, й тому виходити з ладу (іноді призводячи до займання). Займання — найбільш неприємна ситуація, яка, як мінімум, виводить з ладу все обладнання повністю, а, як максимум, може стати причиною пожежі в приміщенні.

3. Погіршується смак напою, оскільки вода/молоко безпосередньо контактують зі стінками, забрудненими відкладеннями, вбираючи частинки цих хімічних сполук солей та металів.

4. Починається розмноження бактерій, грибків, вірусів, мікроскопічних черв’яків у внутрішніх ємностях машини, що не тільки погано для смаку напою, але й може бути небезпечним для здоров’я.

 

Як уникнути накипу

Існують два базові способи профілактики появи накипу:

1. Використання бутильованої води чи води, очищеної гарними домашніми чи промисловими фільтрами, щоб прибрати з неї «жорсткість», тобто ті самі з’єднання та елементи, які призводять до накипу.

2. Періодичне використання функції самоочищення машини (без використання спеціальних засобів), якщо така опція є.

 

Але якщо накип вже утворився, то його обов’язково потрібно очистити. Для цього є низка засобів.

 

Ефективне очищення накипу

Насамперед, вам варто ознайомитися з інструкцією до вашої кавомашини, де має бути сказано, як конкретно це робити, та які засоби рекомендуються виробником. Існує ризик того, що ви можете вивести кавоварку з ладу, якщо візьмете для очищення засіб, заборонений виробником, адже для видалення накипу конкретного різновиду, який утворюється в конкретно вашій машині, можуть бути оптимальними не «загальні» засоби, а один з нижче зазначених 4-х (чи засоби на їх основі):

1) Оцтова кислота;

2) Лимонна кислота;

3) Адипінова кислота (різновид карбонової кислоти, що також називається гександиновою кислотою, і має формулу HO2C(CH2)4CO2H);

4) Динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, яка також має комерційні назви Трилон-Б та ЕДТА. Має хімічну формулу C10H14N2Na2O8. Іноді класифікується у перший пункт (оцтова кислота).

 

Зрозуміти, що ваша кавоварка для приготування кави в зернах потребує чищення, можна легко за такими ознаками:

• вона стала видавати дивні, нетипові для неї звуки в процесі роботи (це можуть бути скрипи, вищий чи глухіший звук роботи, клацання, брязкіт та все інше, що ви зазвичай не чуєте від неї);

• напій на виході — з неприємним смаком, ароматом, з більш металевим («залізистим») смаком, тьмяний, затхлий (що особливо неприємно для тонких ароматів органічної кави та елітних сортів);

• кава не виходить звареною в тій же міцності, що зазвичай;

• змінився (підвищився чи знизився) тиск пари;

• індикатор очищення на панелі машини блимає (червоним, жовтим чи іншим кольором).

 

Як очистити кавоварку

1. Візьміть засіб для очищення, рекомендований виробником. Його продають у тих же магазинах, що й самі кавоварки, за допомогою яких ви готуєте напої з кави з бочки чи фермерської кави. Якщо засіб заснований на лимонній чи оцтовій кислоті, ви можете значно заощадити, придбавши їх у будь-якому продуктовому чи господарському магазині. При використанні оцтової кислоти її треба брати з розрахунку 10 мл на 1 л води. При використанні лимонної кислоти беріть 25-30 г на 1 л води. Однак якщо рекомендований виробником засіб не містить оцтової кислоти, то категорично забороняється використовувати її, так як оцет схильний роз’їдати гуму, з якої часто виготовляються ущільнювальні елементи! Тому тільки якщо у складі кавоварки немає гумових компонентів, дозволяється брати оцтову кислоту.

2. Далі вам треба відключити кавоварку від живлення 220, вийняти ємність для води, ополоснути її та наповнити засобом для чищення. При використанні засобів від виробників це може бути таблетований чи рідкий засіб, кількість якого регламентована інструкцією.

3. Поставте ємність для води на місце та увімкніть функцію самоочищення. Без наявності такої окремої функції, зачекайте 20-30 хвилин, а потім натисніть кнопку приготування напою (без засипання кави) та повторюйте так до спустошення ємності для води.

4. Вийміть та добре промийте ємність для води. Знову наберіть у неї воду — цього разу чисту — та робіть напій (без кавового зерна) до спустошення ємності — це промиє всю систему. Повторіть цей пункт, із чистою водою, до третього спустошення ємності.

5. Вийміть та добре промийте ємність для води. Наберіть у неї чисту воду та помістіть на місце. Тепер ви знову можете готувати ваші улюблені кавові напої з арабіки, робусти чи купажів арабіки та робусти!

 

А ми нагадуємо вам, що завжди чудову за смаковими та ароматними характеристиками каву ви можете купити в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua!