Кавове виробництво в Еквадорі
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Кавове виробництво в Еквадорі

Еквадор — країна, яка отримала своє ім’я через те, що знаходиться на екваторі Земної кулі. Економіка Еквадору формується за рахунок галузі послуг (60% ВВП), виробництва (33%) та сільського господарства (7%). Виробництво кави в країні знаходиться у 2022 році в занепаді, проте так було не завжди. У цій статті ми розглянемо з вами історію виробництва еквадорської кави та поточний стан галузі.

Історія кави в Еквадорі

У 1860-х роках тут спочатку з’явилася арабіка, а близько 100 років потому завезли робусту. З 1900-х років виробництво та експорт кави в зернах із цієї країни поступово, але впевнено росли:

• у 1935 році експорт становив 220 тис. шістдесятикілограмових мішків;

• у 1960 — 552 тис.;

• у 1975 — 1018 тис.

• у 1985 був пік, на рівні 1810 тис. мішків.

 

Потім з кінця 1980-х в Еквадорі почалися різні політичні та економічні турбуленції, що призвело до сильного падіння економіки (навіть зараз у країні дефляція). Місцевий уряд не знав, що робити і куди бігти, щоби все виправити. В результаті, у 2000 році країна офіційно відмінила свою валюту та зробила валютою американський долар, який був сильним, мало коливався, та всім у світі подобався (за винятком тих людей, яким ніколи нічого не подобається). Це дозволило на якийсь час приборкати інфляцію, падіння економіки та навіть вселяло обережні сподівання на світле майбутнє країни. Втім, нажаль, цього не трапилось.

На тлі хаотичної економіки, експорт кави у світ у 1990-х та 2000-х роках з Еквадору був пов’язаний з багатьма труднощами. Зерно могли не прибирати з плантацій, бо не було грошей платити зарплатню збиральникам. Вже зібране зерно могло залежатись на станціях обробки, як й в контейнерах, які ніяк не могли вирушити з порту відбуття до порту призначення, а коли вони туди все-ж таки надходили, виявлялося, що зерно зіпсувалося. Самі фермери в ці роки перестали бути зацікавленими у виробництві низькомаржинальної кави, тенденція в ціноутворенні якої до того ж намітилася до зниження, й стали обирати більш прибуткові сільгосп. культури. Люди, які залишалися на ринку, роблячи свою фермерську каву, значно скоротили інвестиції в розвиток виробництва та воліли видавати середній продукт стабільної якості, не полишаючи думок про зміну діяльності.

Вибратися з економічної ями, в якій опинився не лише ринок кави, але й еквадорська економіка загалом, не допомогло й запровадження доларової національної системи. Виявилося, що долар — дорога валюта, та збирачі, як й інші учасники ринкових відносин, які отримують зарплату в дол. США, раптом стали у 1,5-3 рази більш високооплачуваними фахівцями, ніж люди на аналогічних посадах в сусідніх країнах. Підвищення відпускних цін на каву з Еквадору лише посилило падіння ринку, адже тепер за кавовим продуктом із цієї країни закріпилася репутація не лише «поганого» за якістю, але й дорогого.

У результаті, у 2001 році Еквадор експортував вже 1062 тис. мішків кави, а у 2019 році експорт впав до позначки у 700 тис. мішків, і плавне падіння продовжується (особливо враховуючи COVID-19).

До речі, кава у загальному сільськогосподарському виробництві займає доволі малу частину. Набагато більше уваги й доходу має банановий експорт, адже Еквадор є банановим постачальником номер 1 у світі сьогодні. Іншими сильними статтями сільгосп. виробництва є креветки, цукрова тростина, кукурудза, маніока (касава) та какао. Вони ілюстративно показані на колажі з фото нижче:

 

 

 

Також останнім часом набирає сили експорт еквадорського тютюну, який вважається преміальним. До речі, хоч с/г виробництво й робить лише 7% ВВП країни, в ньому зайнято аж 26% населення, що ілюструє його низьку продуктивність, механізацію та прибутковість. Кава також виробляється неефективно: 1 га земель дає приблизно 400 кг сирих ягід на рік. Для порівняння: у сусідній Колумбії з приблизно тим самим кліматом виробляють 800 кг ягід. А в топ-1 кавового рейтингу світу, Бразилії, каву виробляють у 4 рази ефективніше.

 

Кліматичні умови Еквадору

При всьому цьому, допоки глобальне потепління не почало остаточно вбивати Кавовий Пояс нашої планети, місцевий клімат дуже добре підходить під вирощування органічної кави та іншої гарної кави. По центру країни майже прямою лінією проходять регіони, де вирощуються найкращі сорти арабіки: бурбон, катурра, тіпіка, SL 28 та навіть елітні сорти гейші. В одному з регіонів вирощується особливо високогірна арабіка, а ще в 4 регіонах — робуста, яка складає між 30% та 40% загального кавового експорту країни, залежно від року.

Річні температури в Еквадорі коливаються між +20 та +30 °С, опадів достатньо для відмінної арабіки, вітрів теж вистачає, а багаті вулканічні ґрунти — це просто пісня для вирощування кави.

В результаті, місцева кава відрізняється м’якістю смаку, солодкістю, фруктовістю і невисокою кислотністю. Крім того, широко застосовуваний тут затінений метод вирощування — найкращий для цієї рослини.

 

Майбутнє кави в країні

Через довгостроковий вплив економічного спаду, сьогодні кавою займаються, швидше, ентузіасти, прихильники традицій і ті, хто вірить у те, що в Еквадорі все ж таки можна вирощувати висококласну каву. Реальність така, що в основному місцеве виробництво орієнтоване на середньої та низької якості продукт, який принесе невеликі, проте гарантовані гроші, будучи зданим на станцію обробки. З урахуванням сили «місцевої» валюти, вирощувати звичайні сорти стає не так вигідно, як імпортувати каву, закуповуючи у сусідів, перетворювати її на розчинну та реекспортуючи під маркою «Зроблено в Еквадорі». У результаті, вирощування кави у 2019 році було на рівні 500 000 мішків, а імпорт — аж 714 000 мішків.

З частини експорту місцевого продукту робляться купажі арабіки та робусти, й дуже рідко з еквадорської кави роблять високоякісну каву з бочки. Та й у місцевого фермерського населення немає бажання розвиватися та покращуватися у кавовому виробництві, враховуючи середній вік локального фермера 60 років. Їм куди вигідніше і простіше перепрофілюватися на банани, какао та інші культури, які можуть рости на тих же плантаціях із рівними чи крутими схилами.

В останні роки намічаються зрушення у бік покращення якості місцевого продукту за рахунок зусиль молодих ентузіастів, які не виїхали в багатші країни. Вони навіть отримують окремі нагороди на різних внутрішніх конкурсах, наприклад, на Кубку Еквадору Cup of Excellence чи Національному чемпіонаті бариста під егідою World Coffee Events. Але допоки уряд не зацікавлений у розвитку кавової галузі, цього не станеться.

Проте навіть у таких умовах ми продовжуємо знаходити найцікавіші та найякісніші лоти кави з Еквадору, щоб ви завжди могли купити хорошу каву в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua з обсмажуванням під еспресо чи обсмажуванням під молоко з цієї країни.