Метод вирощування затіненої кави
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Метод вирощування затіненої кави

У світі є два методи вирощування кави, залежно від освітленості плантації сонячними променями: під прямим сонячним світлом та затінений. У цій статті ми поговоримо про другий, який вважається кращим з точки зору дозрівання кави.

Як кава вирощується затіненим методом

Кавові дерева висаджуються в гущавині лісу, проміж деревами різної висоти (на малюнку нижче показані варіанти такого сусідства).

 

 

 

Це вважається найбільш природним для кави варіантом зростання, оскільки перші кавові рослини, які були виявлені людством в Ефіопії, росли саме так: під деревами, вищими від них.

Кава (особливо арабіка) не сильно полюбляє прямі сонячні промені, а тому тінь створює той комфорт, який дозволяє ягоді дозріти краще, розвинути складність смаку, за яку ми любимо високоцінну арабіку, та зробити щільність смаку в чашці сильнішою, ніж це може бути в арабіці чи робусті, що дозріває під прямим сонячним промінням.

 

 

 

Крім того, такий метод вирощування дає наступні переваги:

• не доводиться вирубувати дерева під кавові плантації;

• ягоди отримують більше вологи, якої в лісі помітно більше в ґрунті та повітрі, ніж просто неба (що особливо актуально в поточному стані глобального потепління, яке безпосередньо зменшує кількість опадів на рік);

• фермеру не треба вносити добрива, оскільки опадаюче листя та кора інших дерев, трава та різноманітна лісова флора та фауна дають перегній, який сприяє зростанню кавових дерев та їх ягід (і це багато в чому дозволяє організувати цикл вирощування органічної кави та ряду елітних сортів);

• надбання нетипових для кави відтінків смаку (рослини, які дають фрукти та спеції, що ростуть поруч із фермерською кавою, насичують її своїм ароматом, що передається через повітря та кореневі системи, що по-науковому називається інфузія, а по-простому, «просочування») — і це часто-густо збільшує таку каву в ціні;

• ягоди не страждають від механічного збирання (навіть дерікадейра не завдає такої шкоди як комбайн), а тому дерева кави живуть значно довше.

 

Країни, які практикують затінений спосіб, такі: Індонезія, Гондурас, Ефіопія, Перу, Індія, Мексика, Нікарагуа, Гватемала, Домінікана, Сальвадор, Панама, Сьєрра-Леоне, Танзанія, Того, Уганда. Але це неповний список, оскільки, по суті, затінене вирощування може застосовуватися фермерами будь-якої місцевості та країни, де є ліси. На практиці складно відшукати ліс у регіоні зростання кави, який би не поєднувався з кавовими рослинами.

Недоліками такого вирощування є:

• необхідність ручного збирання врожаю, адже техніка не пройде у лісі. А саме збирання врожаю вимагає від збирача проходити більші відстані, ніж на відкритій плантації, і працювати з вищими рослинами, адже в лісі їх менше підрізають, ніж на плантації (якщо взагалі підрізають);

• більш тривалий термін дозрівання ягід;

• зменшення доходу фермеру за більш високих трудовитратах.

 

Як кава вирощується відкритим методом

Після набуття кавою в зернах широкої популярності у світі, природним чином зростаючі рослини перестали задовольняти попит, який тільки збільшувався. Фермерам довелося висаджувати каву на плантаціях, які були організовані на відкритих місцевостях. Така кава має наступні характеристики:

• вона швидко дозріває (іноді на кілька місяців швидше від затіненої);

• у ній не розвивається складний смак, який дозволив би високо оцінювати таке зерно;

• продукт під сонцем може висаджуватися на рівній місцевості і дуже скупчено, що дозволяє механічне збирання (спеціальними комбайнами), а це значно здешевлює продукт;

• метод використовується найбільшими країнами-експортерами;

• кавові рослини менше живуть, ніж у природному середовищі, іноді перестаючи плодоносити на 25-30-й рік, тоді як звичайна арабіка здатна жити 100 і більше років.

 

Вирощування відкритим способом сьогодні активно застосовується у Бразилії, В’єтнамі, на Гаваях (США), в Австралії, Коста-Ріці, Колумбії, Кенії, та в багатьох інших країнах, серед яких є найпомітніші постачальники світового ринку.

Важко дати однозначну оцінку сприятливості цього методу. З одного боку, вирубуються величезні території задля створення плантацій кави. До зростаючих ягід застосовуються пестициди, щоб відігнати комах-шкідників (у лісі їх скльовують птахи). Також використовується кореневе та зовнішнє підживлення (часто — хімічне), щоб рослини отримували потрібну кількість поживних речовин для постачання оптимального врожаю, а це відбивається на здоров’ї кінцевого споживача. Використання добрив та пестицидів, у тому числі, забруднює ґрунт та ґрунтові води, виснажує земельний ресурс.

З іншого боку, це дозволяє дати роботу мільйонам людей у ​​всьому світі, які можуть годувати свої сім’ї. Механізація знижує тяжкість роботи людей на плантаціях. Це також створює інвестиції в інфраструктуру регіонів розташування ферм та пов’язані з цим виробництва. І, нарешті, це робить каву доступною мільярдам людей у ​​всьому світі. Й це одна з головних причин того, що купити каву в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua наразі можна не тільки сортів, які ростуть у тіні, проте які є більш рідкісними і дорогими, але й доступних масових торгових марок, які не вдарять по кишені споживача. Серед них ви знайдете як чисту арабіку, так й купажі арабіки і робусти.

Однак є ще й третій бік. У той час як вихід на сонце з лісу — це рух у бік масовості та здешевлення виробництва, залишитися в тіні лісів означає зробити ставку на більш ексклюзивні кавові пропозиції, дорожчі, багатші на смак. Таким чином, в результаті природного економічного процесу виникає розшарування: на тих, хто робить дешево та на тих, хто робить якісно (це створює два явні сегменти ринку, де споживач обирає сам, на чиїй він стороні). Другі, одночасно з цим, показують більш велику турботу про навколишнє середовище, лісових мешканців, та взагалі не вирубують «легені планети». Зрештою, людству треба повернутися до більш натурального споживання та стилю життя — це і смачніше, і якісніше!