Індустрія кави на Ямайці
безкоштовна доставка
при замовленні від 1200 грн.

Індустрія кави на Ямайці

Ямайка — одна з країн світу, яка сьогодні вирощує каву. Обсяги кавового виробництва у ній різняться з року в рік, й за обсягами її внесок у світове виробництво кави лише близько 0,1%. Однак на Ямайці роблять одну з найдорожчих видів кави у світі, Blue Mountain Coffee.

Основні відомості про Ямайку та тамтешнє вирощування кави

Острівна держава Ямайка географічно розташована в Карибському Морі, на відстані 2000 км від екватору. Має складний географічний рельєф, від плато до крутих гір. Каву вирощують тут на великому розкиді висот, від 15 до 1600 метрів, збираючи ягоди вручну протягом 10 місяців на рік. Механізація праці збирачів відсутня через складність рельєфу.

Оскільки Блакитні Гори, на схилах яких та в регіонах поряд з якими вирощують каву багато ферм, височіють до 2300 метрів, при зростанні температури Землі в цілому, є потенціал для перенесення плантацій кави в зернах ще вище (в рамках процесу, відомого як зміщення Кавового Поясу).

 

Клімат країни тропічний, дуже вологий і жаркий, проте найкраща місцева кава росте в холодніших місцях, на висотах від 900 м і вище. У найбільш кавових частинах країни клімат достатньо холодний, вологий та затінений, щоб давати чудову арабіку. Багато високогірних ферм вирощують зерно під постійними вітрами, що дмуть у Карибському Морі, а низькі дощові хмари часто закривають ягоди від спеки сонця, дозволяючи їм визрівати довше, через що в них формуються складні цукри, які дають унікальний смак місцевому кавовому продукту.

Ягоди кави з Ямайки цінуються за те, що вони дуже солодкі та майже без гіркоти. Більшість (близько 70%) усієї арабіки, яка вирощується тут, складається з місцевого різновиду тіпіки (яка названа JBM на честь Jamaica Blue Mountain, найбільш маркетингово розкрученої кави з цієї країни). Частина, яка залишилася, складається з місцевих гібридів гейші, катурри та ін.

 

Ягоди почуваються чудово у тій кількості опадів, які випадають на рік, залежно від висоти, регіону та загальної погоди, варіюючись між 1250 та 7000 міліметрами на рік (тобто, 1,25-7 метрів опадів, що вистачає для дощолюбної арабіки більш ніж з головою). Відмінний ґрунт має ідеальний склад для зростання кави, а його прекрасний дренаж не дає корінням гнити навіть при такій стіні дощу, яку можуть забезпечити максимальні 7 метрів опадів на рік (що в середньому становить 2 сантиметри щодня).

Однак Карибське Море відоме своєю буйною вдачею. Ямайка знаходиться в поясі ураганів Атлантичного океану, й через це острів іноді сильно страждає від штормів. Власне, рідкісне десятиліття тут обходиться без сильних та смертоносних ураганів — з 1950 року тут були зареєстровані цілі 5 ураганів, яким давали власні імена, що відбувається тільки для найбільш руйнівних з них. Урагани, серед іншого, стають причинами загибелі кавових плантацій, що спричиняє падіння виробництва і перехід фермерів на вирощування інших культур чи повну зміну діяльності. Так було, наприклад, у 1951 та 1988 роках, коли Ямайська економіка була на межі колапсу з усіх напрямків у результаті ураганів «Чарлі» та «Гілберт». Серед останніх, які обрушили кавову економіку, був ураган «Іван» у 2004 році.

 

Blue Mountain Coffee

На карті нижче ви бачите жовту область, яка приблизно окреслює межі тих самих Блакитних Гір. Хоча законодавство Ямайки формально дозволяє вважати будь-яку каву, вирощену в регіонах, зафарбованих на карті бордовим кольором, такою, що може називатися Blue Mountain.

 

Ця кава почала з початку 1940-х років позиціонуватися урядом Ямайки як виключно якісна, а тому дорога. Ця небагата, по суті, країна зробила ставку на розвиток ексклюзивного бренду кави (з цієї причини тут не вирощують робусту), поряд із цукровою тростиною у сфері сільського господарства, яка загалом дає країні 7,5% ВВП. Місцевий уряд у минулому столітті створив державні інститути — Управління сільськогосподарських товарів Ямайки та Компанію з розвитку кавової індустрії — для популяризації місцевої кави і збільшення її експорту. Вони підпорядковуються сьогодні Міністерству сільського господарства.

Формально щорічні обсяги виробництва кави на Ямайці лише близько 1000 тонн, й приблизно 90% обсягу продукції сертифікується як Blue Mountain. І цей вид кави продається в роздріб за досить високою ціною — від 120 до 300 дол. за кілограм. Не дивно, що уряд активно розвиває кавовий сектор своєї економіки, щоб отримувати більше грошей.

При цьому оцінки, які виставляються міжнародними каперами каві Blue Mountain, не найвищі — приблизно 85-86 балів, що не дозволяє їй належати до спешелті чи елітних сортів. За таку вартість можна купити каву в Інтернет-магазині coffeestory.in.ua вищої якості. Умовно за 12 000 грн. за кілограм (верхня планка вартості Blue Mountain), у нашому магазині ви можете придбати понад 12 кіло будь-якого різновиду кави з бочки чи від 1 до 4 кг будь-якої елітної кави (не кажучи вже про кількість кілограм простіших варіантів: фермерської кави чи органічної кави). Ну, чи аж 25-40 кілограм купажів арабіки і робусти. Blue Mountain, до речі, у нас також доступна для покупки тут.

 

До 90% усієї пропозиції Blue Mountain та інших сортів кави з обсмажуванням під еспресо чи з обсмажуванням під молоко з Ямайки викуповується сьогодні Японією, яка вперше спробувала Blue Mountain у 1953 році. Ця кава японцям сподобалася настільки, що вони уклали багаторічні контракти на цю відмінну каву й сьогодні їхній попит стабільно перевищує реальні виробничі потужності Ямайки. Втім, інші ринки також отримують продукт цієї країни, проте США викуповує майже весь обсяг кавового експорту з Ямайки, що залишився після Японії, тому наявність цієї кави в нашому магазині — це великий успіх, треба визнати.

Варто відзначити рівень контролю за якістю зерна на Ямайці. Лише зерно екстра-класу йде на експорт. Все, що не пройшло контроль, йде на внутрішнє споживання, що становить трохи більше 2 кг на рік на душу населення (для порівняння: в Україні цей показник становив 0,9 кг/рік у 2019 році і — згідно з нашими оцінками — не перевищує 0,6 кг/рік у 2022). Отже, приїхавши туристом на Ямайку, не розраховуйте купити «відмінну» каву всередині країни — все те добре, що могло піти на експорт, ніколи не дістається до магазинів усередині країни. Так що, щоб скуштувати чашечку-другу, вам доведеться їхати на одну з ферм-виробників і просити продати вам хоч трохи.